Nasza oferta

  • ADMINISTRACJA

    Oferujemy Państwu ciekawe rozwiązania związane z administracją obiektami. Poczynając od energetyki poprzez innowacyjne rozwiązania informatyczne do usług związanych z sprzątaniem i utrzymaniem obiektów. Naszą ofertę kompleksowo uzupełniamy o rozwiązania związane z bezpieczeństwem i teleinformatyką co wyróżnia nasze usługi na tle konkurencji. Zapoznajcie się Państwo z zakresem naszych usług. 

  • BEZPIECZEŃSTWO

    Oferujemy naszym klientom zupełnie nowe , kompleksowe i  innowacyjne podejście do zagadnień bezpieczeństwa , ochrony mienia i nadzoru. Jako nieliczni proponujemy integrację rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa z teleinformatyką i administracją , co często pozwala na uzyskanie niższych kosztów usług przy jednoczesnym podniesieniu ich jakości i skuteczności. Zapoznajcie się Państwo z zakresem naszej oferty.

  • TELEINFORMATYKA

    Naszym klientom oferujemy kompleksową i innowacyjną ofertę w zakresie teleinformatyki. Poza realizacją standardowych usług jak projektowanie i realizacja sieci komputerowych i okablowania strukturalnego , proponujemy  rozwiązania oraz ich integrację w takich dziedzinach jak systemy multimedialne czy telefonia internetowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.